Výbava na výpravu

Vybavení rádce

  • vařič, otvírák na konzervy, zápalky, zapalovač, kotlík, lékárna, mapa, buzola, mobil, kopie poj. kartiček, pytel na odpadky, sekyra, rýček

Potřeby na letní vícedenní výpravu

  • potřeby na výpravu jednodenní
  • kalhoty, kraťasy, tepláky na spaní, 2x slabé ponožky, 1x silné ponožky, lehká bunda, mikina, pláštěnka nebo pončo, čepice, spacák, karimatka, celta, hygiena, ručník, ešus, lžíce, hrnek, houbička + jar, láhev s pitím, baterka

Potřeby na letní jednodenní výpravu

  • pokrývka hlavy, ponožky + náhradní, pláštěnka nebo pončo, skautské tričko, kalhoty (kratasy), mikina (bunda), pevná obuv, spodní prádlo, sluneční brýle, nůž, pití, KPZ, kapesníky, repelent, krém na opalování, batoh, zápisník + tužka + stezka, kroj (dle pozvánky na akci), osobní léky (alergie, astma …)
  • vše přehledně zabaleno v jednom batohu

Potřeby na zimní vícedenní výpravu

  • potřeby na jednodenní výpravu
  • spacák, karimatka, celta (deka), baterka (svíčka), hygiena (ručník, mýdlo, kartaček, pasta), ešus, lžíce, hrnek, houbička+jar, láhev s vodou, náhradní punčocháče, silné ponožky, tričko, tílko, náhradní kalhoty, tepláky, kukla

Potřeby na zimní jednodenní výpravu

  • pevná obuv, zimní bunda, kulich, teplé ponožky, šusťáky ne kombinéza, svetr, spodní prádlo, tílko, rukavice, punčocháče nebo termoprádlo, tričko skautské, šála, sluneční brýle, jídlo, pití – termoska, kapesníky, nůž, krém na opalování, rezervní ponožky a rukavice, KPZ, batoh, zápisník, tužka, stezka, kroj (dle přihlášky akce), osobní léky (alergie, astma ..)
  • vše přehledně zabaleno v jednom batohu